Ana Sayfa / Hizmetler

Pirinç Ve Sarı Bron

2015-09-19 domain  
Pirinç Ve Sarı Bronz Hurdası Alımı

Adana Hurda, hurda metallerin geri dönüşümü için çalışan yerel bir firmadır. Bu sayede çevre sağlığına ve ekolojik sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyoruz. Yeni ürünlerin hurda metallerin geri kazanımıyla üretilmesini ve böylece ham madde kullanılarak yapılan üretimle ortaya çıkabilecek olumsuz çevresel etkiyi azaltmayı amaçlıyoruz.

Adana Hurda, hurda alımı sayesinde ekonomimizde metal kullanımının çevresel etkisini azaltıyor. Geri dönüştürülen bir ton hurda metal, 1,9 ton ham demir cevherinden ve 0,6 ton kömürden tasarruf edilmesini sağlıyor. Ayrıca geri dönüştürülen hurda demirin kullanımı, hava kirliliğini % 86 oranında önlerken, su tüketiminde %40, su kaynaklarının kirlenmesinde % 76 azalma sağlıyor.

Hurda metallerin geri dönüştürülerek kullanılması, daha az enerji harcanmasına da katkıda bulunmaktadır.Örneğin ham madde kullanılarak yapılan alüminyum üretiminde 900°C civarında sıcaklıklara ihtiyaç duyulurken, hurda ya da ikinci el alüminyum yaklaşık 660°C sıcaklıkta eriyebilmektedir. Böylece AB verilerine göre karbon salımında yıllık 200 milyon ton azalma sağlanması mümkündür.

Satmak istediğiniz hurda metaller için Adana Hurda’na başvurduğunuzda, uzman ve tecrübeli uzmanlarımız en iyi fiyattan satış yapabilmeniz için size yardımcı olacaklar.

Adana Hurda, üstün kalitede hizmet ve sıra dışı fiyat avantajlarıyla Ankara içindeki tesisat, elektrik işleriyle uğraşan firmalardan, evinde bulunan hurda metalleri değerlendirmek isteyen kişilere kadar, farklı müşteri grupları için çalışmaktadır.

Sayfamızı Paylaşımn